Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук створено за ініціативою Президента Міжнародного гуманітарного університету Сергія Васильовича Ківалова.Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук – це команда висококваліфікованих та досвідчених викладачів, майстрів своєї справи, праця яких націлена на підготовку конкурентоспроможних фахівців ІТ-галузі та галузі телекомунікацій.

Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук забезпечує навчання за спеціальностями:
014 Середня освіта (Інформатика) (Освітня програма "Інформатика та програмування")
121 Інженерія програмного забезпечення
122 Комп’ютерні мережі
123 Комп’ютерна інженерія
125 Кібербезпека
172 Телекомунікації та радіотехніка (Освітня програма «Комп’ютерні мережі та Інтернет»)

Місія факультету –
підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців з ІТ-галузі та галузі телекомунікацій у плідній співпраці зі стейкхолдерами, здатних до вирішення складних задач у сфері інформаційних технологій, здійснення ефективного інжинірингу галузі телекомунікацій та проведення фундаментальних досліджень з метою успішної цифрової трансформації України та світу.


Наші переваги

 • Диплом
  Державного зразка з додатком до диплому європейського зразка та можливість отримання диплому міжнародного зразка при участі у програмі «Подвійні дипломи» (Німеччина) з метою отримання двох дипломів одночасно ‒ бакалавра або магістра Міжнародного гуманітарного університету та бакалавра або магістра Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина).

 • Викладачі
  Висококваліфікований та досвідчений професорсько-викладацький склад, викладачі, які пройшли стажування в європейських вишах та володіють сучасними унікальними методиками викладання, залучення провідних фахівців ІТ-галузі та галузі телекомунікацій до проведення майстер-класів, лекторіїв та тематичних лекцій, запрошені лектори іноземних вишів.

 • Навчання англійською
  Навчання в окремих групах з викладанням всіх дисциплін освітньої програми англійською, отримання навичок технічної англійської, постійна робота з викладачами та волонтерами з різних країн світу з метою підвищення рівня технічної англійської.
 • Навчання
  Наявність держзамовлення та доступна вартість контракту
  Денна, заочна та дистанційна форми навчання
  Бакалаврат
  Термін навчання: 3 роки та 10 місяців
  Магістратура
  Термін навчання: 1 рік та 4 місяці • Освітні програми
  Найсучасніші освітні програми, узгоджені з Європейськими вишами, новітні курси дисциплін та сучасні підходи до навчання.
 • Інфраструктура
  Найсучасніше середовище навчання, комфортні оснащені новітнім обладнанням лабораторії, гуртожитки готельного типу, спортивний комплекс з тренувальними майданчиками.
Made on
Tilda