Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук створено за ініціативою Президента Міжнародного гуманітарного університету Сергія Васильовича Ківалова.Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук – це команда висококваліфікованих та досвідчених викладачів, майстрів своєї справи, праця яких націлена на підготовку конкурентоспроможних фахівців ІТ-галузі та галузі телекомунікацій.

Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук забезпечує навчання за спеціальностями:
121 Інженерія програмного забезпечення
122 Комп’ютерні мережі
123 Комп’ютерна інженерія
125 Кібербезпека
172 Телекомунікації та радіотехніка (Освітня програма «Комп’ютерні мережі та Інтернет»)

Місія факультету –
підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців з ІТ-галузі та галузі телекомунікацій у плідній співпраці зі стейкхолдерами, здатних до вирішення складних задач у сфері інформаційних технологій, здійснення ефективного інжинірингу галузі телекомунікацій та проведення фундаментальних досліджень з метою успішної цифрової трансформації України та світу.


Наші переваги

 • Диплом
  Державного зразка з додатком до диплому європейського зразка та можливість отримання диплому міжнародного зразка при участі у програмі «Подвійні дипломи» (Німеччина) з метою отримання двох дипломів одночасно ‒ бакалавра або магістра Міжнародного гуманітарного університету та бакалавра або магістра Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина).

 • Викладачі
  Висококваліфікований та досвідчений професорсько-викладацький склад, викладачі, які пройшли стажування в європейських вишах та володіють сучасними унікальними методиками викладання, залучення провідних фахівців ІТ-галузі та галузі телекомунікацій до проведення майстер-класів, лекторіїв та тематичних лекцій, запрошені лектори іноземних вишів.

 • Навчання англійською
  Навчання в окремих групах з викладанням всіх дисциплін освітньої програми англійською, отримання навичок технічної англійської, постійна робота з викладачами та волонтерами з різних країн світу з метою підвищення рівня технічної англійської.
 • Навчання
  Наявність держзамовлення та доступна вартість контракту
  Денна, заочна та дистанційна форми навчання
  Бакалаврат
  Термін навчання: 3 роки та 10 місяців
  Магістратура
  Термін навчання: 1 рік та 4 місяці • Освітні програми
  Найсучасніші освітні програми, узгоджені з Європейськими вишами, новітні курси дисциплін та сучасні підходи до навчання.
 • Інфраструктура
  Найсучасніше середовище навчання, комфортні оснащені новітнім обладнанням лабораторії, гуртожитки готельного типу, спортивний комплекс з тренувальними майданчиками.
Made on
Tilda